Klimatyzator scienny LG standard inverter v 2000x1500w

Klimatyzator ścienny LG Standard – klasyczna elegancja

Potrzebujesz klimatyzatora i chcesz wybrać złotą proporcję między ceną a parametrami? Zależy Ci na jonizatorze, który usunie z powietrza drobnoustroje i zapachy? Klimatyzator LG Standard spełni Twoje oczekiwania!

Nowoczesna, przyjazna użytkownikowi technologia, która nie rzuca się w oczy – tak w skrócie można opisać rodzinę klimatyzatorów LG Standard. Wybierając to urządzenie, możesz korzystać z wysokiej efektywności energetycznej, zaawansowanej filtracji powietrza, a także trybu cichej pracy. Żeby cieszyć się nim w pełni, poznasz teraz jego najciekawsze funkcje.

Klimatyzator ścienny LG Standard – aktywna kontrola zużycia energii

Dzięki temu praktycznemu systemowi, zapłacisz niższe rachunki za klimatyzowanie pomieszczeń w swoim domu, mieszkaniu, biurze czy sklepie! Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy, że przyciśniesz odpowiedni przycisk na pilocie zdalnego sterowania klimatyzatorem LG Standard, a maksymalna moc sprężarki inwerterowej w agregacie zewnętrznym zostanie odpowiednio ograniczona.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v aktywna kontrola zużycia energii pilot
Klimatyzator scienny LG standard inverter v aktywna kontrola zużycia energii pilot

Podczas standardowej pracy klimatyzator ścienny LG Standard Inverter V da Ci do dyspozycji pełną moc chłodzącą. Po naciśnięciu przycisku „Energy Contr” na pilocie, maksymalny wydatek sprężarki zostaje obniżony o piętnaście procent, ale zużycie energii elektrycznej – i tu uwaga – aż o dwadzieścia pięć procent! Po ponownym naciśnięciu przycisku, wydajność klimatyzatora spada o 21 procent, a zużycie energii elektrycznej aż o połowę. To są konkretne oszczędności dla Twojego portfela!

Klimatyzator LG Standard – wydajność odpowiednia do każdej sytuacji

Poziomy aktywnej kontroli zużycia energii możesz wykorzystywać w zależności od Twoich potrzeb. Kiedy w pomieszczeniu przebywa dużo osób i są one aktywne, klimatyzator LG Standard może pracować pełną mocą.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v aktywna kontrola zużycia energii poziomy
Klimatyzator scienny LG standard inverter v aktywna kontrola zużycia energii poziomy

Kiedy ruch w klimatyzowanym pomieszczeniu uspokoi się, możesz przełączyć klimatyzator LG Standard Inverter V na pierwszy poziom kontroli zużycia energii. A kiedy zostaniesz w pokoju sama lub sam, włączysz poziom drugi. To takie proste!

Klimatyzator ścienny LG Standard – szybkie schładzanie Jet Cool

Jet Cool to funkcja podnosząca wydajność klimatyzatora, dzięki której możesz wyjątkowo szybko obniżyć temperaturę pomieszczenia. To bardzo przydatne, kiedy w upał wracasz do rozgrzanego mieszkania, domu, sklepu lub biura i potrzebujesz ulgi w postaci orzeźwiającego chłodu z klimatyzatora LG Standard.

Klimatyzator scienny LG standard Jet Cool
Klimatyzator scienny LG standard funkcja Jet Cool

Aby osiągnąć tak wysoką wydajność klimatyzatora LG Standard Inverter V, inżynierowie przeprojektowali łopatki wentylatora, tłoczącego powietrze do chłodzonego pomieszczenia. Zminimalizowali zawirowania powietrza i dzięki temu uzyskali lepszy jego przepływ. Dla Ciebie oznacza to silniejsze chłodzenie lub grzanie oraz niższy hałas.

Klimatyzator LG Standard – cicha praca agregatu

Myślisz o zainstalowaniu klimatyzatora LG Standard w swojej sypialni i zastanawiasz się, czy aby nie będzie on zbyt głośny? Bez obaw! To urządzenie samo w sobie jest już ciche, a dodatkowo wyposażono je w specjalny tryb cichej pracy.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v cicha praca agregatu
Klimatyzator scienny LG standard inverter v cicha praca agregatu

Jego użycie wymaga od Ciebie tylko przyciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie Twojego klimatyzatora ściennego LG Standard. Kiedy to uczynisz, obniżona zostanie głośność jednostki wewnętrznej klimatyzatora oraz ograniczona zostanie maksymalna moc agregatu – tak, aby w nocy nie zakłócać spokoju również Twoim sąsiadom. To dobra wiadomość!

Klimatyzator scienny LG standard inverter v cicha praca agregatu pilot
Klimatyzator scienny LG standard inverter v cicha praca agregatu pilot

Cicha praca agregatu przyda Ci się także wtedy, gdy wieczorem zechcesz posiedzieć w przydomowym ogrodzie albo na balkonie mieszkania.

Klimatyzator ścienny LG Standard – filtr antybakteryjny

Filtr antybakteryjny to proste urządzenie, składające się z plastikowej siatki o odpowiednio dobranych średnicach otworów. Zatrzymuje ona kurz i obecne w nim bakterie.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v Filtr Antybakteryjny
Klimatyzator scienny LG standard inverter v Filtr Antybakteryjny

Klimatyzator ścienny LG Standard – jonizator PLASMASTER

Jonizator plazmowy, z którego będziesz korzystać w swoim nowym klimatyzatorze LG Standard, to genialne urządzenie: neutralizuje drobnoustroje i zapachy, ale nie gromadzi ich, czyli się nie zapycha. Ta ostatnia cecha daje jonizatorowi LG PLASMASTER przewagę nad wszelkimi innymi filtrami.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v jonizator plasmaster
Klimatyzator scienny LG standard inverter v jonizator plasmaster

Firma LG poświęciła wiele czasu na badania laboratoryjne nad technologią plazmowej sterylizacji powietrza w Twoim pomieszczeniu. Dzięki klimatyzatorowi LG Standard Inverter V możesz już dziś zacząć korzystać z tego wspaniałego udogodnienia!

Klimatyzator LG Standard – filtr 3M MICRO-ochrona

Ten filtr to sprytne urządzenie, które dzięki ładunkom elektrostatycznym wychwytuje z powietrza w Twoim pomieszczeniu, w którym zamontujesz klimatyzator LG Standard Inverter V, te drobinki kurzu, którym udało się przedostać przez filtr antybakteryjny.

Klimatyzator scienny LG standard filtr 3M MICRO-ochrona
Klimatyzator scienny LG standard filtr 3M MICRO-ochrona

Specjalna struktura filtra 3M MICRO-ochrona, zastosowanego w klimatyzatorze LG Standard, sprzyja „przyklejaniu” mikrocząsteczek kurzu do długich i wąskich kanałów filtra. Filtracja przebiega trzyetapowo:

Klimatyzator scienny LG standard filtr 3M MICRO-ochrona etapy filtrowania
Klimatyzator scienny LG standard filtr 3M MICRO-ochrona etapy filtrowania

Pierwszy etap to dostarczenie powietrza do filtra 3M MICRO-ochrona klimatyzatora LG Standard. Drugi – otoczenie cząsteczek kurzu jonami ujemnymi. Trzeci etap to wychwycenie cząsteczek kurzu.

Kup ten znakomity klimatyzator!

Klimatyzator LG Standard Inverter V – automatyczne oczyszczanie

Aby klimatyzator LG Standard należycie dbał o jakość powietrza w Twoim pomieszczeniu, musi też zadbać o siebie. Po części zrobi to sam – dzięki funkcji automatycznego oczyszczania.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v automatyczne oczyszczanie
Klimatyzator scienny LG standard inverter v automatyczne oczyszczanie

Ta bardzo prosta, a zarazem bezcenna funkcja, pozostawia wentylator jednostki wewnętrznej klimatyzatora LG Standard włączony przez jakiś czas po tym, jak wyłączysz urządzenie. Dzięki temu jego wnętrze ulega osuszeniu i nie rozwijają się w nim bakterie.

Klimatyzator LG Standard – nowoczesna sprężarka inwerterowa

Jak wszystkie klimatyzatory LG, również model Standard daje Ci do dyspozycji nowoczesną sprężarkę inwerterową. Oznacza to, że jej moc automatycznie dopasowuje się do zapotrzebowania na chłód lub ciepło.

Klimatyzator scienny LG standard inverter v Sprężarka
Klimatyzator scienny LG standard inverter v Sprężarka

A to oznacza dla Ciebie nie tylko cichą i pozbawioną wibracji, niezawodną pracę, lecz także konkretne oszczędności dzięki zredukowaniu zużycia energii elektrycznej.

Klimatyzator LG Standard – gwarancja jakości

Na pewno znasz firmę LG z jej dokonań w dziedzinie elektroniki użytkowej i artykułów gospodarstwa domowego. Inżynierowie LG są tak pewni jakości klimatyzatorów ściennych serii Standard Inverter V, że dają Ci na nie trzy lata gwarancji. Wybierz jakość bez ryzyka za rozsądną cenę i już teraz zamów montaż klimatyzatora, który pozwoli pokazać upałom figę!

Zamów klimatyzator LG Standard!

Klimatyzator LG Standard – wybierz moc dla siebie

Rodzina klimatyzatorów inwerterowych produkowana jest w szerokim zakresie mocy. W zależności od wydajności, jednostki wewnętrzne mogą mieć jeden z dwóch wzorów obudowy:

Klimatyzator scienny LG standard inverter v 2,5 kW i 3,5 kW
Klimatyzator scienny LG standard inverter v 2,5 kW i 3,5 kW

 

Klimatyzator scienny LG standard inverter v 5,0 kW i 7,0 kW
Klimatyzator scienny LG standard inverter v 5,0 kW i 7,0 kW

Jeżeli szukasz klimatyzatora, który ma rozsądną cenę, solidną gwarancję i wyposażony jest we wszystko, czego potrzeba do Twojego komfortu w upalne dni, już teraz zamów klimatyzator ścienny LG Standard. Twój komfort jest bezcenny!

Zamów i ciesz się chłodem!