Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V 2000x1500

Klimatyzator ścienny LG Prestige – piękno i perfekcja

Klimatyzator ścienny LG Prestige pokaże Ci szczyt możliwości współczesnej techniki klimatyzacyjnej. Zobacz, jak komfortowa i energooszczędna może być ekskluzywna klimatyzacja w najlepszym wydaniu!

Nienaganny, stylowy design, który pasuje do każdego wnętrza. Wspaniała jakość i precyzja wykonania. Rekordowo niskie zużycie energii, niemal bezszelestnie cicha praca, pełna kontrola nad kierunkiem nawiewu powietrza. Wyobraź sobie komfort i technikę klimatyzacyjną tak doskonałą, że korzystanie z niej stanie się przyjemnością, a sam klimatyzator – ozdobą Twojego domu. Poznaj LG Prestige!

Klimatyzator ścienny LG Prestige – rekordowa energooszczędność

Wydajność energetyczna to nie tylko dobrze wyglądająca liczba w tabelce, którą można się pochwalić. To przede wszystkim odczuwalnie niższe rachunki za energię elektryczną. LG Prestige udowodni Ci, jak oszczędny może być nowoczesny klimatyzator ścienny!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V rekordowa efektywnosc energetyczna
Klimatyzator LG Prestige Inverter V rekordowa efektywność energetyczna

Klimatyzator ścienny LG Prestige pracuje w klasie efektywności energetycznej A+++ nie tylko w trybie chłodzenia, lecz także w trybie grzania. Takie parametry gwarantować może tylko technika z najwyższej półki. Kupując klimatyzator LG Prestige możesz mieć pewność, że inwestujesz w to, co najlepsze, a przy okazji – najtańsze w eksploatacji. To dobra perspektywa.

Klimatyzator LG Prestige – luksusowy design i unikalne właściwości

Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V unikalne cechy
Klimatyzator ścienny LG Prestige Inverter V unikalne cechy

 

Klimatyzator ścienny LG Prestige – piękno i perfekcja w każdym detalu

W luksusowym klimatyzatorze LG wszystko jest ważne – odcień koloru, struktura powierzchni, kształt, proporcje. Klimatyzator LG Prestige nie będzie jedynie dodatkiem do wnętrza. Stworzy z nim integralną całość i stanie się ozdobą Twojego domu lub reprezentacyjnego biura Twojej firmy. Tylko popatrz…

Klimatyzator LG Prestige Inverter V faktura panelu
Klimatyzator LG Prestige Inverter V faktura panelu

Prawda, że jest piękny? Doskonałości jego formy możesz być już pewna – lub pewien. Teraz poznaj bogactwo funkcji kryje w sobie klimatyzator LG Prestige!

Klimatyzator LG Prestige – cichy jak szept

Inżynierowie firmy LG nieustannie pracują nad jak najlepszym wyciszeniem klimatyzacji. Prestige to ukoronowanie ich wieloletniej pracy. Dzięki temu, że hałas, emitowany przez ten klimatyzator, może wynosić zaledwie 17 decybeli, Prestige świetnie sprawdzi się nawet w Twojej sypialni.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca 17 dB
Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca 17 dB

Aby tak cicha praca urządzenia była w ogóle możliwa, inżynierowie LG opracowali specjalny kształt łopatek wentylatora. Nie zobaczysz ich. I całkiem możliwe, że nawet nie usłyszysz – pracują tak cicho!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca ukosne lopatki wentylatora
Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca ukośne łopatki wentylatora

Klimatyzator LG Prestige – nowoczesny i cichy silnik bezszczotkowy

Cicho, jeszcze ciszej… Kiedy potrzebujesz spokoju, każdy szmer może zburzyć Twoją harmonię. Dlatego w klimatyzatorze LG Prestige zastosowano ultranowoczesny silnik bezszczotkowy BLDC. Z pewnością nie zdołasz go usłyszeć. Ale jego twórcy z pewnością słyszeli o Tym, że lubisz odpoczywać w ciszy.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca silnik BLDC
Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca silnik BLDC

Klimatyzator LG Prestige – cichy agregat, który nie obudzi sąsiadów

Cisza w Twoim domu czy biurze to sprawa priorytetowa. Teoretycznie hałasem agregatu nie powinniśmy się martwić – przecież podczas używania klimatyzacji okna będą zamknięte. Ale inżynierowie tego niezwykłego klimatyzatora LG Prestige pomyśleli również o Twoich sąsiadach i skonstruowali agregat zewnętrzny tak, aby jak najmniej im przeszkadzał.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca agregatu
Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca agregatu

Wystarczy, że przyciśniesz odpowiedni przycisk na pilocie Twojego klimatyzatora LG Prestige, a maksymalny hałas agregatu zostanie automatycznie ograniczony. Trzy decybele to odczuwalna różnica.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca agregatu pilot
Klimatyzator LG Prestige Inverter V cicha praca agregatu pilot

Jeżeli masz dom z ogrodem, to kiedy zapragniesz wieczorem usiąść w ogrodzie i nacieszyć się bliskością natury, z pewnością Ty też ucieszysz się z tej ciekawej funkcji klimatyzatora LG Prestige.

Klimatyzator ścienny LG Prestige – filtr 3M MULTI-ochrona usuwa z powietrza bakterie i alergeny

W tym urządzeniu nic nie jest zwyczajne. Nawet pozornie „zwykły” filtr wcale nie chce być taki zwykły. Wszystko po to, aby zapewnić Tobie jak najwyższy komfort w pomieszczeniu, w którym zainstalujesz klimatyzator LG Prestige.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona etapy filtracji
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona etapy filtracji

Filtr 3M MULTI-ochrona powstał dzięki połączeniu technologii opracowanej przez LG oraz wsparcia specjalistów z firmy 3M. Inżynierowie LG odpowiadali za skład specjalnej substancji, która pozwala na sterylizację powietrza w Twoim pomieszczeniu oraz skutecznie usuwa z niego alergeny:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona technologia LG
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona technologia LG

Część filtra, przygotowana przez 3M, to specjalna struktura, która nie powoduje spadku wydajności klimatyzatora, a jednocześnie pozwala na skuteczne przechwytywanie najmniejszych mikrocząstek kurzu, jakie znajdą się w powietrzu. Są one osadzane na ściankach filtra dzięki ładunkom elektrostatycznym, a Ty oddychasz krystalicznie czystym powietrzem.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona technologia 3M
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona technologia 3M

Klimatyzator ścienny LG Prestige z filtrem 3M MULTI-ochrona: wirusy i bakterie nie mają szans!

Skuteczność filtracji powietrza przez Twój klimatyzator LG Prestige potwierdzono w testach przeżywalności bakterii i wirusów. Nie musisz już obawiać się „grzybów z klimatyzacji” – tak naprawdę pomieszczenie, w którym zainstalujesz klimatyzator LG Prestige, zapewni Ci czystsze powietrze, niż przed zamontowaniem klimatyzatora! Zobacz, jak w 15 minut rozprawił się z wirusami:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona test eliminacji wirusow
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona test eliminacji wirusow

A tutaj wyniki testu przeżywalności bakterii – w tym przypadku urządzenie także działało zaledwie piętnaście minut. To dowodzi jego bardzo wysokiej skuteczności:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona test eliminacji bakterii
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona test eliminacji bakterii

Klimatyzator LG Prestige – certyfikowany partner w walce z bakteriami, wirusami i grzybami

Nie jesteśmy gołosłowni. Możesz nam zaufać – nasze zapewnienia o czystości powietrza w pomieszczeniu, w którym będzie pracował Twój klimatyzator LG Prestige zostały potwierdzone certyfikatami przez uznane instytuty.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona certyfikaty I
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona certyfikaty I
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona certyfikaty II
Klimatyzator LG Prestige Inverter V filtr MULTI-ochrona certyfikaty II

Zaprzęgnij LG do walki z upałami i alergenami!

Klimatyzator LG Prestige z jonizatorem Plasmaster Plus – ostateczna krucjata bakterii, wirusów i niechcianych zapachów

Tam, gdzie działanie jakiegoś urządzenia jest arcyważne, niektóre funkcje są dublowane. W samolotach nawet trzy systemy pełnią tę samą funkcję, a wszystko dla bezpieczeństwa pasażerów. Dla LG priorytetem jest Twój komfort i zdrowie, dlatego oprócz zaawansowanej filtracji klimatyzator LG Prestige wyposażono także w jonizator plazmowy Plasmaster Plus.

Klimatyzator LG Prestige jonizator Plasmaster Plus sterylizacja i dezodoryzacja
Klimatyzator LG Prestige jonizator Plasmaster Plus sterylizacja i dezodoryzacja

Jonizator plazmowy to genialne urządzenie, które zneutralizuje drobnoustroje i zapachy w Twoim pomieszczeniu, nie gromadząc ich wewnątrz klimatyzatora. Zobacz, jak to będzie działało:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V jonizator Plasmaster Plus etapy dzialania
Klimatyzator LG Prestige Inverter V jonizator Plasmaster Plus etapy działania

Najpierw w jonizatorze Plasmaster Plus Twojego klimatyzatora LG Prestige wytwarzane są liczne skupiska jonów. Następnie otaczają one szkodliwe substancje. W trzecim etapie wytwarzane są tzw. rodniki OH, po czym następuje właściwa, sterylizująca reakcja chemiczna. W finale procesu możesz cieszyć się czystym powietrzem! Zobacz, jak klimatyzator LG Prestige poradził sobie z pałeczkami okrężnicy. W zaledwie 30 minut zniszczył ich niemal sto procent:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test paleczki okreznicy
Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test paleczki okrężnicy

A na poniższej grafice zobaczysz, jak wypadł test eliminacji z powietrza bakterii gronkowca złocistego. Tym razem klimatyzator LG Prestige musiał na to „zapracować” przez 60 minut:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test gronkowiec zlocisty
Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test gronkowiec złocisty

Klimatyzator ścienny LG Prestige z jonizatorem Plasmaster Plus – Twój partner w walce z niechcianymi zapachami Jonizator plazmowy nie tylko skutecznie zwalczy bakterie, lecz także zadba o usunięcie z powietrza w Twoich pomieszczeniach wielu niechcianych zapachów. Zadziwi Cię skuteczność tego urządzenia - kiedy je włączysz, być może przestaniesz odczuwać nawet zapachy utrzymujące się np. na zasłonach, dywanach i ubraniach!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test zapach
Klimatyzator LG Prestige Inverter V Plasmaster Plus test zapach

Jonizator Plasmaster Plus powoduje takie obniżenie stężenia niepożądanych zapachów, że przestaną być one dla Ciebie uciążliwe, albo znikną zupełnie.

Kup teraz i ciesz się czystym powietrzem!

Klimatyzator ścienny LG Prestige – kontrola kierunku nawiewu w poziomie i w pionie

Klimatyzator to wspaniałe urządzenie i z pewnością je polubisz. Ale aby tak się stało, musisz mieć pewność, że nie będzie on dmuchał bezpośrednio na Ciebie, kiedy nie będziesz sobie tego życzyć. Bez spełnienia tego warunku nie ma co marzyć o najwyższym komforcie użytkowania klimatyzacji. Dlatego klimatyzator LG Prestige wyposażono w automatyczną regulację kierunku nawiewu nie tylko w pionie, lecz także w poziomie.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing pomieszczenie
Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing pomieszczenie

Ale ta funkcja, zwana także 3D Auto Swing, umożliwia nie tylko ochronę Ciebie przed bezpośrednim nawiewem zimnego lub gorącego powietrza wtedy, kiedy sobie tego nie życzysz. Pozwala ona także na wyjątkowo szybkie schłodzenie lub ogrzanie każdego kąta pomieszczenia w bardzo krótkim czasie.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing kontrola nawiewu w pionie
Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing kontrola nawiewu w pionie

Wszystkim możesz wygodnie sterować z pilota bezprzewodowego. Pokazaną na powyższej grafice funkcję pionowej regulacji kierunku nawiewu (w modelu LG Prestige jest ona sześciostopniowa) mają też inne klimatyzatory ścienne marki LG. W klimatyzatorze LG Prestige dochodzi do tego jeszcze pięciostopniowa regulacja kierunku nawiewu w poziomie:

Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing kontrola nawiewu w poziomie
Klimatyzator LG Prestige Inverter V czterokierunkowy Auto Swing kontrola nawiewu w poziomie

Jeżeli cenisz sobie najwyższy komfort i pragniesz dla siebie tego, co najlepsze, to funcja 3D Auto Swing bardzo Ci się spodoba. Możesz też liczyć na to, że chłód z klimatyzatora LG Prestige dotrze nawet na odległość dwunastu metrów od urządzenia – taki jest jego zasięg podczas pracy z maksymalną wydajnością wentylatora!

Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V zasieg 12 m
Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V zasieg 12 m

Klimatyzator ścienny LG Prestige Inverter V – mocny nawiew w dół podczas ogrzewania

Dzięki nowoczesnej, inwerterowej pompie ciepła, klimatyzator LG Prestige potrafi oczywiście nie tylko chłodzić, lecz także ogrzewać pomieszczenia. Ale ciepłe powietrze unosi się do góry, więc rozprowadzanie go wysoko pod sufitem – jak podczas chłodzenia – nie miałoby sensu. Dlatego po przełączeniu w tryb ogrzewania, klimatyzator LG Prestige zaczyna dmuchać przyjemnym, ciepłym powietrzem, niemal pionowo w dół.

Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V nawiew w dol podczas ogrzewania
Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V nawiew w dol podczas ogrzewania

Klimatyzator ścienny LG Prestige – aktywna kontrola zużycia energii

Ten klimatyzator sam w sobie jest wyjątkowo oszczędnym urządzeniem. Ale jeżeli tylko sobie zażyczysz, możesz wprowadzić klimatyzator LG Prestige w jeden z dwóch specjalnie zaprogramowanych trybów obniżonego zużycia energii.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zuzycia energii poziomy oszczedzania
Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zuzycia energii poziomy oszczędzania

Przy pierwszym poziomie oszczędzania, maksymalna moc chłodnicza klimatyzatora LG Prestige zostaje ograniczona do 86 procent, a moc pobierana z sieci elektrycznej Twojego domu, mieszkania lub biura, spada do 75 procent maksymalnego poboru.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zużycia energii pilot
Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zużycia energii pilot

Jeżeli wybierzesz drugi poziom oszczędzania, maksymalna moc chłodnicza zostanie ograniczona do 79 procent, a zużycie energii – aż o 50 procent. Być może zastanawiasz się: „A po co mi taki ogranicznik mocy klimatyzatora? Przecież wystarczyłoby ustawić odpowiednią temperaturę?”. Poniekąd Twoje pytanie jest słuszne.

Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zuzycia energii wykres
Klimatyzator LG Prestige Inverter V aktywna kontrola zuzycia energii wykres

Ale z badań wynika, że użytkownicy klimatyzatorów masowo je „przeregulowują” i wykorzystują znacznie wyższą moc chłodniczą, niż to niezbędne do poczucia pełnego komfortu. Dzięki funkcji aktywnej kontroli zużycia energii klimatyzatora LG Prestige, możesz liczyć na dodatkowe oszczędności!

Kup LG Prestige i zacznij oszczędzać!

LG Prestige – klimatyzator, który sam się sterylizuje

Wiesz już, że dzięki jonizatorowi plazmowemu Plasmaster Plus, klimatyzator LG Prestige zadba o jakość powietrza w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze. Ale czy słyszałaś – lub słyszałeś – o klimatyzatorze, który oprócz tego sam się wysterylizuje? W środku? Bez potrzeby rozbierania go? Nie? To poznaj funkcję automatycznego oczyszczania Plasmaster!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster
Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster

Jony, wytwarzane przez jonizator Plasmaster Plus klimatyzatora LG Prestige, podczas procesu automatycznego oczyszczania zostają wprowadzone do wnętrza klimatyzatora. Nie dają pleśni i bakteriom żadnych szans!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster zasada dzialania
Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster zasada działania

To, co potrafi zepsuć przyjemność z używania klimatyzatora – czyli zapachy, gromadzące się w urządzeniu na bazie pozostającej tam wilgoci – zostanie skutecznie unieszkodliwione, a Ty zawsze będziesz oddychać czystym, zdrowym powietrzem!

Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster eliminacja bakterii i zapachu
Klimatyzator LG Prestige Inverter V automatyczne oczyszczanie Plasmaster eliminacja bakterii i zapachu

Zamów teraz i ciesz się chłodem!

Klimatyzator ścienny LG Prestige – wybierz model dla Ciebie

LG Prestige to luksusowy produkt najnowocześniejszej techniki klimatyzacyjnej i przeznaczony jest głównie dla tych użytkowników, którym zależy na doskonałym klimacie i komforcie w pomieszczeniach, gdzie najbardziej lubią przebywać. Dostępny jest w dwóch wersjach mocy:

Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V w pomieszczeniu
Klimatyzator scienny LG Prestige Inverter V w pomieszczeniu

Możesz stracić mnóstwo czasu na porównywanie zalet tego wyjątkowego klimatyzatora z innymi urządzeniami. Ale możesz też już teraz zamówić klimatyzator LG Prestige, a o jego możliwościach poczytać w wolnym czasie, ciesząc się już przyjemnym chłodem lub ciepłem w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Wybierz to urządzenie o topowych parametrach!

ZAMÓW KLIMATYZATOR LG PRESTIGE!