Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius

Klimatyzator LG Deluxe Sirius – elektryzująca nowość

Szukasz znakomicie wyposażonego, oszczędnego klimatyzatora w klasycznym, eleganckim stylu i śnieżnobiałej obudowie? Klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius spełni Twoje oczekiwania. Jest cichy, wydajny i prosty w obsłudze.

Klimatyzator ścienny Deluxe Sirius to wspaniałe dopełnienie dotychczasowej, bogatej palety urządzeń marki LG. Premierę w tym klimatyzatorze święci funkcja One Touch Soft Air, którą na pewno bardzo polubisz. Zadba ona bowiem o to, aby nawiew powietrza delikatnie chłodził pomieszczenie, a to przełoży się na ponadprzeciętny komfort Twój i innych domowników.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius

Klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius – najwyższa wydajność energetyczna

Efektywność energetyczna klimatyzatorów LG to nie jakaś tam obietnica. To coś, co przełoży się na Twoje konkretne oszczędności. Innymi słowy, nowoczesna technologia inwerterowa firmy LG zadba o to, aby z każdej wydanej złotówki wygenerować jak największą ilość chłodu lub ciepła.

 

 

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Sprężarka
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Sprężarka

Klimatyzatory ścienne LG Deluxe Sirius pracują w klasie energetycznej A++/A++ (chłodzenie/ogrzewanie, modele 2,5 i 3,5 kW) lub A++/A+ (chłodzenie/grzanie, modele 5,0 i 6,6 kW). W tej klasie cenowej to znakomite parametry, które umożliwią Ci ograniczyć wydatki na chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń.

Aktywna kontrola zużycia energii w klimatyzatorach LG Deluxe Sirius

Klimatyzatory LG słyną z wysokiej energooszczędności. Gdybyś jednak chciał – lub chciała – dodatkowo obniżyć zużycie energii elektrycznej, możesz skorzystać z możliwości obniżenia maksymalnej mocy klimatyzacji do jednego z kilku zaprogramowanych dla Ciebie poziomów.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius aktywna kontrola zuzycia energii poziomy oszczedzania
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius aktywna kontrola zuzycia energii poziomy oszczędzania

Po aktywacji funkcji na pilocie, maksymalna moc agregatu nie przekroczy wybranego przez Ciebie poziomu, ograniczając w ten sposób znacząco zużycie energii elektrycznej. Funkcja ta jest o tyle sensowna, że poparto ją badaniami, z których wynika, że użytkownicy klimatyzacji masowo ustawiają zbyt dużą moc chłodzącą.

Klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius – cicha praca w trybie snu

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jakim dobrodziejstwem bywa cisza – szczególnie wtedy, kiedy zapragniesz spokoju i relaksu, klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius zadba o harmonię Twoich zmysłów.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Cicha Praca W Trybie Snu
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Cicha Praca W Trybie Snu

Dzięki znakomitemu wyciszeniu jednostki wewnętrznej, hałas klimatyzacji LG Deluxe Sirius w trybie snu, a więc wtedy, kiedy obroty wentylatora są najniższe, zaczyna się już od 19 dB dla modeli o mocy 2,5 i 3,5 kW. To powoduje, że są to urządzenia klimatyzacyjne, które znakomicie sprawdzą się w Twojej sypialni lub gabinecie.

Klimatyzator LG Deluxe Sirius – redukcja głośności agregatu

Są sytuacje, w których zapragniesz, aby Twoja klimatyzacja LG działała możliwie dyskretnie. Tak, żeby sąsiedzi nie marudzili, że za oknem coś hałasuje. Inżynierowie LG pomyśleli o Tobie i dają Ci do dyspozycji specjalny tryb pracy agregatu, w którym jego hałas zostaje obniżony o trzy decybele.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Cicha Praca Agregatu 02
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Cicha Praca Agregatu 02

Funkcja cichej pracy agregatu działa w ten sposób, że ogranicza maksymalny hałas jednostki zewnętrznej, wtedy, gdy jednostka wewnętrzna poprosi ją o maksymalną moc chłodzącą. Ale nawet bez aktywowania tej funkcji możesz spać spokojnie – agregaty LG znane są z cichej pracy.

Klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius – automatyczne oczyszczanie

Ta funkcja jest kluczowa dla zachowania zdrowej atmosfery w pomieszczeniach, w których zamontujesz klimatyzatory LG Deluxe Sirius. Dlaczego? Otóż większość bakterii i pleśni lubi się gromadzić w wilgotnym wnętrzu klimatyzatora po zakończeniu jego pracy.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius automatyczne oczyszczanie
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius automatyczne oczyszczanie

LG rozwiązało ten problem w genialnie prosty sposób: po wyłączeniu klimatyzatora, jego wentylator pozostaje włączony jeszcze przez jakiś czas. W ten sposób wymiennik ciepła, który „rozmraża” się po zakończeniu pracy w trybie chłodzenia, zostaje dokładnie osuszony. Nie ma wilgoci – nie ma pleśni, bakterii czy niechcianych zapachów.

Klimatyzator LG Deluxe Sirius – jonizator Plasmaster Plus

Jonizator plazmowy to bardzo ciekawy i niezwykle cenny wynalazek. Dzięki niemu z powietrza w pomieszczeniu, w którym zainstalujesz klimatyzator LG Deluxe Sirius, zostaną zneutralizowane drobnoustroje i niechciane zapachy.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius jonizator plasmaster
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius jonizator plasmaster

Szczególną cechą tego filtra jest to, że nie gromadzi on zanieczyszczeń, a więc nie ulega zapychaniu. Jego praca jest bezgłośna, nie ogranicza wydajności klimatyzacji, a efektem, który odczujesz, będzie rześkie, czyste powietrze. I to nie będzie tylko „efekt ozdobny”. Ono naprawdę będzie czyste!

Klimatyzator LG Deluxe Sirius – łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny

Filtr antybakteryjny to pierwsza bariera dla kurzu i unoszących się na nim drobnoustrojów. Dlatego warto go regularnie czyścić. Na szczęście inżynierowie LG zadbali o to, aby było to jak najprostsze.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Proste Czyszczenie Filtra
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Proste Czyszczenie Filtra

W konkurencyjnych urządzeniach trzeba zazwyczaj zdejmować przednią pokrywę klimatyzatora, a potem wyjmować poszczególne arkusze filtrujące w celu ich oczyszczenia. Tymczasem w modelu LG Deluxe Sirius wysuwanie filtra jest dziecinnie proste!

Funkcja Jet Cool – „dopalacz” w domowej klimatyzacji LG

Zapewne czasem zdarzy się tak, że wejdziesz do rozgrzanego w upalny dzień mieszkania lub biura, i zapragniesz dużej porcji chłodu. Natychmiast! Klimatyzator LG Deluxe Sirius tylko na to czeka i po aktywowaniu funkcji Jet Cool da z siebie wszystko.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Wysoka Wydajnosc
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Wysoka Wydajnosc

Możesz nawet liczyć na wydajność wyższą, niż podaje producent – jest to możliwe dzięki znacznej rezerwie mocy nowoczesnego napędu sprężarki agregatu oraz zastosowaniu wymiennika ciepła o dużej gęstości.

Zamów teraz ten klimatyzator

4-kierunkowy Auto Swing w klimatyzatorach LG Deluxe Sirius

Ta luksusowa funkcja pozwoli Ci skierować nawiew dokładnie tam gdzie chcesz z poziomu pilota, bez potrzeby wstawania z Twojej ulubionej sofy. Jeżeli uznasz, że klimatyzator LG Deluxe Sirius dmucha zbyt nisko lub za wysoko, możesz to łatwo zmienić. Ale to nie wszystko! Dzięki zainstalowanej automatyce żaluzji pionowych, odpowiadających za kierunek wypływu powietrza, możesz również kierować nawiew na wprost, w lewo lub w prawo!

Klimatyzatory LG Deluxe Sirius – One Touch Soft Air

Ta funkcja została po raz pierwszy zastosowana właśnie w klimatyzatorze LG Deluxe Sirius i służy temu, aby zapewnić Ci jak najdelikatniejszy nawiew. Taki, który nigdy nie zakłóci Twojego spokoju i harmonii, a przy tym pozwoli na zachowanie komfortu cieplnego.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius One Touch Soft Air 04
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius One Touch Soft Air

Wyobraź sobie, że chcesz jak najszybciej schłodzić pomieszczenie. Aby zadziało się to jak najszybciej, włączasz pionowy Auto Swing i maksymalne chłodzenie, po czym wychodzisz z pomieszczenia na kilka minut. Kiedy wracasz, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie, aby nawiew stał się delikatny, a żaluzje skierowały go w górę, nad głowami domowników.

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius One Touch Soft Air 01
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius One Touch Soft Air

W podobnej sytuacji, kiedy potrzebujesz szybko ogrzać pomieszczenie, nastawiasz maksymalne grzanie i pionowy Auto Swing. Wychodzisz z pomieszczenia na kilka minut. Kiedy do niego wrócisz, naciskasz przycisk Soft Air na pilocie i żaluzje kierują nawiew ciepłego powietrza tuż pod klimatyzator, pionowo w dół – tak, aby nie było nadmuchu bezpośrednio na Ciebie.

Kup go i ciesz się chłodem!

LG Deluxe Sirius – wybierz moc odpowiednią dla Ciebie

Klimatyzatory LG Deluxe Sirius produkowane są w dużym przedziale mocy, dlatego z pewnością wybierzesz urządzenie odpowiadające kubaturze Twojego pomieszczenia, w którym będziesz się odtąd cieszyć komfortem cieplnym. Oto dostępne wersje:

Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Stylowy Design
Klimatyzator scienny LG Deluxe Sirius Stylowy Design

Wprowadzając do sprzedaży klimatyzator ścienny Deluxe Sirius, LG daje Ci do dyspozycji unikalny pakiet wyposażenia w tradycyjnej, śnieżnobiałej obudowie i nienagannym stylu. Jeżeli dostrzegasz piękno w prostocie, to design tego wspaniałego klimatyzatora z pewnością przypadnie Ci do gustu.

 Kup teraz klimatyzator LG Deluxe Sirius