Klimatyzator-LG-Basic-2000x1500bw

Klimatyzator ścienny LG Basic – solidność w dobrej cenie

Szukasz niedrogiego klimatyzatora, ale równocześnie pragniesz skorzystać z doświadczenia renomowanego producenta? Klimatyzator ścienny LG Basic jest właśnie dla Ciebie! Mimo atrakcyjnej ceny, model Basic to pewny i solidny typ

 

Wyobraź sobie prostotę w jej najwspanialszej formie: funkcjonalną, estetyczną, ergonomiczną, wygodną i efektywną. Taka właśnie jest rodzina klimatyzatorów ściennych LG Basic, które idealnie sprawdzają się tam, gdzie potrzeba niezawodnego ciepła lub chłodu bez narażania budżetu na przesadne wydatki.

Klimatyzator ścienny LG Basic – nowoczesna sprężarka

Jednym z dobrodziejstw z regału LG, z których skorzystasz już wtedy, kiedy kupisz sobie klimatyzator serii Basic, jest nowoczesna sprężarka inwerterowa. To ona, wraz ze skraplaczem i parownikiem, stanowią serce pompy ciepła, dzięki której zaznasz ulgi w upały i zaoszczędzisz na ogrzewaniu w chłodne dni.

Klimatyzator-LG-Basic-Sprężarka
Klimatyzator-LG-Basic-Sprężarka

Sprężarka agregatu klimatyzatora LG Basic to nie tylko wysoka niezawodność, lecz także pozbawiona drgań, cicha praca. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu elementów ruchomych agregatu, a także optymalizacji kształtu wentylatora, uciążliwość akustyczna pracy jednostki zewnętrznej została zminimalizowana.

Klimatyzator ścienny LG Basic – szybkie schładzanie Jet Cool

Dzięki odpowiedniej rezerwie wydajności wentylatora klimatyzatora LG Basic oraz specjalnemu kształtowi dyszy powietrza, w trybie szybkiego schładzania (Jet Cool) możliwe jest obniżenie temperatury powietrza w pomieszczeniu o 5 stopni Celsjusza już w niecałe 6 minut!

Klimatyzator-LG-Basic-Jet-Cool
Klimatyzator-LG-Basic-Jet-Cool

Aby jednak było to możliwe, konieczne jest oczywiście odpowiednie dopasowanie mocy klimatyzatora do powierzchni i kubatury pomieszczenia. Dlatego dobór mocy klimatyzatora LG Basic oraz miejsca jego montażu warto powierzyć fachowej firmie.

Klimatyzator ścienny LG Basic – intensywne ogrzewanie

Klimatyzacja w domu, biurze, firmie czy sklepie to wspaniałe urządzenie o szerokich możliwościach. Oprócz chłodu w upalne dni, klimatyzatory ścienne LG Basic zapewniają solidną porcję ciepła wtedy, gdy pogoda przyniesie chłód, a nawet mrozy.

Klimatyzator-LG-Basic-Mocne-Ogrzewanie
Klimatyzator-LG-Basic-Mocne-Ogrzewanie

Wiesz, że ogrzewanie pompą ciepła – a jest ona sercem klimatyzatora LG Basic – to jeden z najtańszych sposobów na ciepło w domu? Bez rozpalania w piecu, uruchamiania pompy obiegowej do kaloryferów? To właśnie ta cecha – natychmiastowa dostępność ciepła - sprawia, że właściciele domów tak lubią ogrzewanie klimatyzatorami LG Basic.

Klimatyzator ścienny LG Basic – nowoczesna elektronika

Współczesny klimatyzator nie może się obejść bez inteligentnego systemu sterowania, który dopasuje moc i wydatek powietrza urządzenia do Twoich wymagań.

Klimatyzator-LG-Basic-Nowoczesna-Elektronika
Klimatyzator-LG-Basic-Nowoczesna-Elektronika

Ogromne doświadczenie marki LG w projektowaniu i wytwarzaniu elektroniki użytkowej to gwarancja niezawodności i najwyższych parametrów pracy klimatyzatora ściennego LG Basic wraz z agregatem. Komponenty elektroniczne sterownika jednostki zewnętrznej wykorzystują najnowsze technologie po to, aby Twój klimatyzator działał efektywnie i niezawodnie.

Klimatyzator LG Basic – filtr antybakteryjny

Filtr antybakteryjny to podstawowa bariera filtracyjna klimatyzatora ściennego LG Basic. Jest to filtr mechaniczny – kurz, a wraz z nim bakterie, osadzają się na specjalnej siatce, którą następnie możesz oczyścić, kiedy tylko zechcesz.

Klimatyzator-LG-Basic-Filtr-Antybakteryjny
Klimatyzator-LG-Basic-Filtr-Antybakteryjny

Mimo, że ten element klimatyzatora LG Basic wygląda dość prosto, to jego kształt i gęstość struktury filtrującej warunkują o jego prawidłowej pracy. Sztuka polega na osiągnięciu odpowiedniego kompromisu między oporem przepływu powietrza przez filtr, a jego skutecznością. Tutaj doświadczenie producenta jest bezcenne!

Klimatyzator ścienny LG Basic – czyszczenie filtra dawno nie było takie łatwe

Prosty demontaż i łatwość czyszczenia filtra powietrza warunkują o znakomitej ergonomii użytkowania klimatyzatora ściennego LG Basic. Wystarczy podnieść przednią część obudowy i już możesz wyciągnąć filtr!

Klimatyzator-LG-Basic-Latwe-Czyszczenie-Filtra
Klimatyzator-LG-Basic-Latwe-Czyszczenie-Filtra

Regularne czyszczenie filtra zapewnia mocny nadmuch powietrza, a więc to ważna sprawa, aby ta czynność była maksymalnie uproszczona. Zamiast kupować nowy filtr, lepiej czyścić ten sam wiele razy i zaoszczędzić na eksploatacji klimatyzatora!

Klimatyzator LG Basic – bezprzewodowy pilot

Kupując klimatyzator LG Basic możesz korzystać z ergonomicznego, przejrzystego i bardzo prostego w obsłudze pilota bezprzewodowego, dołączanego do urządzenia. Jego zasięg zapewni niezawodną komunikację z klimatyzatorem nawet w dużych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Klimatyzator-LG-Basic-Pilot-Zdalnego-Sterowania
Klimatyzator-LG-Basic-Pilot-Zdalnego-Sterowania

Klimatyzator LG Basic – renoma marki i pewna gwarancja

Producent jest tak pewien Twojej satysfakcji i jakości klimatyzatora ściennego LG Basic, że daje na to urządzenie trzyletnią gwarancję. Nie czekaj, aż upał Cię wyprzedzi, i już dziś skorzystaj z oferty zakupu i montażu klimatyzatora LG Basic!

Kup klimatyzator LG Basic!

Klimatyzator LG Basic – dostępne moce urządzeń

Ciągle myślisz o klimatyzatorze ściennym alternatywnej marki, który co prawda jest minimalnie tańszy, ale budzi Twoje obawy ze względu na nieznanego producenta? Postaw na doświadczenie LG i wybierz klimatyzator z rodziny Basic. Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że stać Cię na LG!

Zobacz ceny LG Basic!