Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist I 2000x1500

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – stylista wnętrz

Klimatyzator ścienny Artcool Stylist pokazuje, jak dalekosiężne jest wizjonerstwo designerów firmy LG. Takiego urządzenia nie znajdziesz nigdzie indziej. Potrafi chłodzić, grzać, dmuchać w dół i na boki, a nawet zmieniać kolor podświetlenia. Wszystko zgodnie z Twoim życzeniem!

 

Aby uzyskać pełną doskonałość, a nie kompromis pomiędzy Twoimi wymaganiami a konwenansami, czasem trzeba zacząć od czystej kartki papieru. Tak też zrobili inżynierowie LG i wraz z stylistami zaprojektowali to niezwykłe urządzenie – klimatyzator ścienny Artcool Stylist. Poznaj je teraz dokładnie, bo jeżeli w życiu stawiasz na indywidualizm, to prawdopodobnie jest to klimatyzator idealny dla Ciebie!

Klimatyzator ścienny LG Atrcool Stylist – nagrodzony Red Dot Design Award

Urządzenie, które właśnie oglądasz, zostało uznane za absolutnie wyjątkowe pod względem stylu przez uznaną kapitułę konkursu, przyznającego wyróżnienia Red Dot Award. Styl i kształt klimatyzatora ściennego LG Artcool Stylist odzwierciedlają wizję Twojego komfortu i technologicznej finezji, która ubogaci wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist Nagroda Red Dot I
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist Nagroda Red Dot I

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – wielobarwne podświetlenie LED

To wyjątkowe urządzenie, dzięki dyskretnym efektom świetlnym, dostosuje barwę podświetlenia do Twojego nastroju, temperatury pomieszczenia lub wystroju Twojego wnętrza. Niewielka zmiana barwy, której akurat zapragniesz, od razu poprawi Twój nastrój, a orzeźwiający chłód lub przyjemne ciepło zadbają o Twój komfort.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist - wielobarwne podświetlenie LED
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – wielobarwne podświetlenie LED

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – trójstronny nawiew powietrza

Większość klimatyzatorów ściennych potrafi dmuchać powietrzem w głąb pomieszczenia, pod różnymi kątami. W jednych modelach możliwa jest regulacja nawiewu tylko w pionie, w innych – również na lewo i prawo. Ale żadne z tych urządzeń nie potrafi „przykleić” strumienia powietrza do ściany i skierować je na dwie strony, za Twoimi plecami.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist - trójstronny nawiew powietrza
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – trójstronny nawiew powietrza

Klimatyzator LG Artcool Stylist jest inny. On potrafi dmuchać dokładnie wzdłuż ścian w lewo, w prawo od urządzenia, a także – pionowo w dół. Przy sprzyjającym układzie pomieszczenia, kiedy za wszelką cenę nie życzysz sobie, żeby zimne powietrze dmuchało bezpośrednio na Ciebie, takie rozwiązanie może się dobrze sprawdzić.

Klimatyzator LG Artcool Stylist – stylowy, ozdobny pilot

W zasadzie to sterownik klimatyzatora LG Artcool Stylist wygląda tak niekonwencjonalnie jak na pilot, że trudno go opisać. Może przypomina budzik? Najważniejsze jednak, że przy całej swojej unikalnej estetyce umożliwia on bezproblemową, prostą obsługę klimatyzatora LG. I jak wygląda! Z pewnością stanie się ozdobą Twojego pomieszczenia. Od razu się polubicie!

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist - innowacyjny sterownik bezprzewodowy
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – innowacyjny sterownik bezprzewodowy

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – hałas w trybie snu tylko 19 decybeli

Twój komfort jest najważniejszy i niekonwencjonalna, nowatorska forma klimatyzatora LG Artcool Stylist nie może oznaczać żadnych kompromisów w zakresie emitowanego hałasu. Nie może – i nie oznacza. Artcool Stylist w najcichszym trybie snu emituje dźwięk, którego głośność można porównać z szeptem. Natężenie hałasu wynosi wtedy zaledwie 19 decybeli. Będziesz mogła – lub mógł – spać przy nim spokojnie.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist cicha praca 19 dB
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist cicha praca 19 dB

Klimatyzator ścienny LG Artcool stylist – cicha praca agregatu

Inżynierowie LG zadbali nie tylko o ciszę w Twoim domu lub mieszkaniu, lecz także o spokój Twoich sąsiadów. Jeżeli sobie tego zażyczysz, to po naciśnięciu przycisku na pilocie zdalnego sterowania klimatyzatorem ściennym LG Artcool Stylist maksymalny hałas agregatu zewnętrznego zostanie obniżony o 3 decybele.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist cicha praca agregatu pilot
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist cicha praca agregatu pilot

W ten sposób komputer sterujący Twoim klimatyzatorem LG Artcool Stylist będzie czuwał nad zapotrzebowaniem na moc chłodzącą. Jeżeli zażądasz jej maksymalnego zakresu, ujarzmi nieco temperament sprężarki agregatu, kiedy ta zechce osiągnąć maksymalne obroty. Sąsiedzi z pewnością się z tego ucieszą - niezależnie od tego, w jak dobrych jesteś z nimi stosunkach.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – funkcja Jet Cool

Wyobraź sobie, że wchodzisz do Twojego rozgrzanego upałem domu lub mieszkania. Potrzebujesz jednego – chłodu. I potrzebujesz go natychmiast. Funkcja Jet Cool właśnie temu służy – dostarczeniu maksymalnego chłodu jak najszybciej.

Po osiągnięciu optymalnej temperatury pomieszczenia, Twój klimatyzator LG Artcool Stylist powróci do bardziej łagodnego trybu pracy, abyś odczuwał – lub odczuwała – orzeźwiający chłód, a nie przeciąg w Twoim domu lub mieszkaniu.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist –  filtr antybakteryjny

Ten rodzaj filtra  to filtr mechaniczny, który gromadzi cząsteczki kurzu i rezydujące na nim bakterie. Gęstość jego siatki została tak dobrana, aby nie ograniczać wydajności klimatyzatora, a jednocześnie zapewnić maksymalnie skuteczną filtrację.

Klimatyzator LG Artcool Stylist – automatyczne oczyszczanie

Aby klimatyzator mógł pozostawać wolny od pleśni, jego wnętrze po zakończeniu pracy powinno zostać osuszone. Tylko jak to zrobić? Masz sama – lub sam – demontować obudowę urządzenia, aby je osuszyć? Nic podobnego! Inteligentne sterowanie klimatyzatora LG Artcool Stylist samo zadba o osuszenie wymiennika ciepła po zakończeniu pracy urządzenia.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist automatyczne oczyszczanie
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist automatyczne oczyszczanie

Kiedy wyłączysz swój klimatyzator Stylist, agregat zostanie wyłączony, ale wentylator jeszcze przez kilka minut będzie pracował, aby odparować obecną w urządzeniu wilgoć.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist – daj się ponieść wyobraźni

A teraz, skoro poznałaś – lub poznałeś – już wybrane funkcje klimatyzatora LG Artcool Stylist, obejrzyj na filmie, jak inspirujące może być to wspaniałe urządzenie.

 Kup teraz ten niezwykły klimatyzator!

Klimatyzator LG Artcool Stylist – wybierz wersję dla siebie

Designerski klimatyzator LG produkowany jest w dwóch wersjach mocy. Dzięki temu możesz dobrać urządzenie idealnie dopasowane do Twojego pomieszczenia. Masz nieduży pokój, o powierzchni mniejszej od 25 metrów kwadratowych? Nie ma problemu! Sprężarka inwerterowa klimatyzatora Artcool Stylist obniży moc do takiej, jaka będzie potrzebna i nigdy nie przechłodzi Twojego pokoju. A teraz wybierz jedną z dwóch dostępnych wersji mocy i ciesz się pięknem oraz orzeźwiającym chłodem!

Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist Nagroda Red Dot II
Klimatyzator ścienny LG Artcool Stylist Nagroda Red Dot II

Masz czasem wrażenie, że światowy design nie nadąża za Twoimi pragnieniami? Albo że to większość dyktuje Ci, co jest dostępne, a co dopiero będzie? Poczuj wolność nieograniczonego wyboru i kup sobie to, co chcesz, a nie to, co podpowiadają Ci inni!

Wybierz styl – kup LG Artcool Stylist!