Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – sztuka i technologia

Klimatyzator ukryty pod obrazem? Czy to może być prawda? Tak! Jeżeli cenisz sobie nade wszystko estetykę wnętrza Twojego domu, mieszkania lub ekskluzywnego biura, i nie chcesz, aby jakikolwiek niechciany obiekt zakłócał jego harmonię, to klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery możesz ukryć pod ramką ulubionej fotografii.

 

Był rok 2001. To wtedy projektanci LG stworzyli swoje unikalne arcydzieło – pierwszy na świecie klimatyzator z panelem, umożliwiającym wymianę zdjęcia. Dzięki temu, kupując klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery, nie decydujesz się na jedno urządzenie o z góry narzuconym wyglądzie. Gallery to prawdziwa multifunkcyjna galeria, łącząca sztukę i technologię w jeden spójny spektakl.

LG Artcool Gallery – co widzisz na tym zdjęciu?

Nie lubisz widoku tradycyjnych klimatyzatorów? Żaden z pudełkowatych kształtów urządzeń klimatyzacyjnych, jakie widziałaś – lub widziałeś – nie pasuje do Twojego wnętrza? Lubisz fotografie i obrazy? To spójrz na poniższe zdjęcie.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery panel przedni z obrazem
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery panel przedni z obrazem

Uwierzysz, że widać na nim klimatyzator LG Artcool Gallery? A jednak to prawda! Co więcej, ten obraz możesz w każdej chwili z łatwością zamienić na inny. Inżynierowie LG tak zaprojektowali panel przedni, aby niezawodnie i cierpliwie znosił kolejne i kolejne zmiany zdjęć i grafik.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery wymiana obrazka II
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery wymiana obrazka II

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – zmieniaj zdjęcia, kiedy chcesz!

Wystarczy, że przygotujesz zdjęcia o wymiarach 52 na 52 centymetry. Możesz ich przygotować tyle, ile zechcesz. I wymieniać codziennie, co tydzień, miesiąc, rok… Sama wymiana zdjęcia jest tak prosta, że z pewnością sobie poradzisz.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery procedura wymiany zdjecia
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery procedura wymiany zdjęcia

Pomyśl tylko, jak wiele możliwości w kreowaniu atmosfery wnętrza da Ci klimatyzator LG Artcool Gallery. To urządzenie o tylu twarzach, ile tylko znajdziesz fotografii!

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery wstaw swoje wlasne zdjecie
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery wstaw swoje wlasne zdjecie

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – kontemplacja sztuki w idealnej ciszy

Tylko nie myśl, że prezentowanie obrazów, zdjęć i grafiki to przewodnia funkcja tego urządzenia. LG Artcool Gallery to w pełni funkcjonalny klimatyzator. Skoro jednak jesteś fanką – lub fanem – sztuki, to nie chcemy Ci zaprzątać głowy szczegółami technicznymi. No. może poza jednym. Bo ten nowoczesny silnik wentylatora, poza tym, że jest bardzo cichy, również całkiem ciekawie wygląda.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery cicha praca silnik BLDC
Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery cicha praca silnik BLDC

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – jest piękny, ale… Jak to będzie działać?

Bardzo prosto. LG Artcool Gallery potrafi dmuchać powietrzem w trzech kierunkach: w lewo i prawo oraz w dół. Kierunek nawiewu wybierany jest automatycznie w zależności od trybu pracy klimatyzatora, jakiego sobie zażyczysz. A wszystko to – dla Twojego komfortu i satysfakcji.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Galleru – nadmuch standardowy

W standardowym trybie pracy – a więc w takim, którego będziesz używać najczęściej – nadmuch realizowany jest w trzech kierunkach, tak, jak na poniższym rysunku. To zapewnia najbardziej efektywne dotarcie z chłodem do każdego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie standardowym
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie standardowym

Klimatyzator LG Artcool Gallery – nawiew w trybie Jet Cool

Tryb Jet Cool to specjalny program szybkiego schładzania pomieszczenia. Dzięki silnemu, pojedynczemu, skoncentrowanemu strumieniowi powietrza, w pomieszczeniu tworzy się wymuszona cyrkulacja chłodu.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie Jet Cool
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie Jet Cool

Kiedy wymagana przez Ciebie temperatura zostanie osiągnięta, klimatyzator LG Artcool Gallery przełączy się w normalny tryb pracy i rozprowadzi nawiew w łagodniejszy sposób.

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – nawiew w trybie snu

Kiedy aktywujesz tryb snu, klimatyzator LG zadba o to, aby strumień powietrza został rozprowadzony na boki wzdłuż ścian – tak, aby nie dosięgnął Ciebie. Zamiast przeciągu, będziesz odczuwać orzeźwiający chłód lub po prostu komfort cieplny.

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie snu
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery nawiew w trybie snu

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery – wybierz model dla siebie

Prezentowany klimatyzator z miejscem na obraz w przednim panelu produkowany jest w dwóch wersjach mocy, abyś mogła – lub mógł – dopasować go do wielkości swojego pokoju lub sali:

  • klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery o mocy 2,6 kW
  • klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery o mocy 3,5 kW

Znasz już LG Artcool Stylist?

 

Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery zblizenie
Klimatyzator scienny LG Artcool Gallery zbliżenie

Klimatyzator ścienny nie musi być ozdobą pomieszenia. Nie – on może z niego zupełnie… Zniknąć! Tak, jak LG Artcool Gallery, który ukryjesz pod gustowną witryną z Twoim ulubionym zdjęciem.

Koniecznie zobacz model LG Artcool Stylist!